Політика щодо плагіату

Журнал «Вісник СНАУ» приймає до розгляду лише оригінальні статті, які не були опубліковані (повністю чи частково) і не знаходяться на розгляді в інших виданнях.

Сьогодні плагіат є значною проблемою у сучасній науці. Редакція журналу заявляє про недопустимість використання чужої роботи без підтвердження авторства або надання відповідних посилань у матеріалах, які надаються для розгляду.

Статті у виданні перевіряються на наявність плагіату за допомогою програмного забезпечення StrikePlagiarism.com від польської компанії Plagiat.pl.

У разі виявлення в поданих матеріалах плагіату або надходження інформації про недоброчесну поведінку редколегія проводить розслідування. Це поширюється як на опубліковані, такі і на неопубліковані матеріали.

По можливості редакція слідує схемам, які запропоновані COPE. Перш за все редакція звертається за поясненнями до авторів таких матеріалів. За умов підтвердження фактів плагіату та недоброчесної поведінки авторам може бути відмовлено у розгляді поданих матеріалів. Також авторам може бути відмовлено в праві подавати інші статті, а їхній роботодавець можливо буде повідомлений про необхідність проведення службового розслідування.

У випадках виявлення плагіату відповідальність несуть автори наданих матеріалів. Редколегія журналу «Вісник СНАУ» надає підтримку авторам, чиї авторські права були порушені та які стали жертвами плагіату.